DZIELIMY SIĘ WIELOLETNIMI WNIOSKAMI

W PRACY ZE SPORTOWCAMI WYSOKIEGO WYCZYNU

Stworzyliśmy własne unikatowe rozwiązania!
SPRAWDŹ VIDEO!

WIEDZA I PRAKTYKA W JEDNYM MIEJSCU!!!

Szkolenie oparte o wzorce ze sportu wyczynowego!

Szkolenie prowadzone jest w dwóch formach:

Video e-learning

Szkolenie video online

Składa się ono z materiałów video, e-booków oraz materiałów tekstowych. Poszczególne moduły można przerobić w najdogodniejszym dla siebie czasie i miejscu.

 

 

Blended learning

Szkolenie video online oraz szkolenie stacjonarne

Składa się ono z materiałów video,  e-booków oraz materiałów tekstowych. Dodatkowo kursanci spotykają się na szkoleniu stacjonarnym (zazwyczaj 1 weekend),

Poszczególne moduły szkolenia video można przerobić w najdogodniejszym dla siebie czasie i miejscu.

Zdobądź zawód przyszłości!

Uczestnicząc w kursie:


 Zmotywujesz się do większej pracy nad sobą,

 Poznasz techniki motywacyjne klienta I wyznaczania celów,

 Zdobędziesz wiedzę w zakresie metod treningowych,

 Osiągniesz wysoki poziom wiedzy w zakresie ćwiczeń profilaktyczno-terapeutycznych,

 Będziesz wiedział jak diagnozować uczestnika swoich zajęć,

 Nauczysz się planować trening klienta,

 Poznasz ćwiczenia niezbędne w treningu personalnym

 Zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe pozwalające osiągnąć niezależność finansową

Ponadto:


 Dowiesz się jak budować wizerunek eksperta na rynku,

Będziesz wiedział co robić by klient do ciebie wracał,

 Dowiesz się jak stworzyć solidną markę trenera na rynku.

 

 

 

 

oraz:


 Rozwiniesz swoją wiedzę w zakresie cross treningu,

 Nauczysz się ćwiczeń z użyciem nowych trenażerów,

 Dowiesz się o nowych trendach panujących na rynku fitness,

 Zdobędziesz wiadomości niezbędne do pracy z klientem posiadającym jednostki chorobowe (cukrzyca, nadwaga, otyłość),

 Rozwiniesz wiedzę w kierunku anatomii funkcjonalnej i fizjologii wysiłku,

 Dowiesz się jak prowadzić właściwy plan żywieniowy,

 Poznasz najnowsze trendy w zakresie skutecznej suplementacji

 Dowiesz się o wielu innowacyjnych rozwiązaniach treningowych

Ucz się od najlepszych!

 

Kurs jest odpowiedni dla osób chcących zostać dobrymi Trenerami Personalnymi z kompletną wiedzą.

 Szkolenie świetnie nadaje się również dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów, chcących rozszerzyć swoja wiedzę i podnieść kompetencje w pracy z pacjentem lub klientem.

 Kurs będzie odpowiedni dla osób chcących zdobyć rzetelną wiedzę, a ich umiejętności będą uznawane na poziomie międzynarodowym.

 

 

Od 12 lat pracujemy z zawodnikami wysokiego wyczynu, przez co posiadamy bogate doświadczenie,

Posiadamy bogatą praktykę w leczeniu urazów u zawodników z poważnymi urazami,

 Zostaliśmy nagrodzeni wielokrotnie przez Ministra Sportu,

 Kadra prowadząca szkolenie prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną z sukcesami od ponad 10lat!

Prawidłowe Podejście


Nauczysz się prawidłowego podejścia do klienta, coś o czym większość trenerów zapomina – każdy jest inny! Dowiesz się, jakie kroki musisz wykonać z podopiecznym, zanim zaczniecie pracę na treningu!

 

 

Fizjologia


Dział ten obejmuje podstawową wiedzę o procesach życiowych organizmu ludzkiego (czynnościach i funkcjach jego komórek, tkanek i narządów oraz prawach, które tymi funkcjami rządzą) w szczególności związanych z wysiłkiem fizycznym i treningiem sportowym.

 

 

 

Anatomia


Dział który, pokazuje jak funkcjonuje ciało człowieka podczas treningu sportowego, objaśnia jak efektywnie pracować nad swoim ciałem. Aby to optymalnie realizować, należy wiedzieć, jakie mięśnie biorą udział podczas sesji treningowych, oraz jak efektywnie sterować mięśniami za pomoc układu nerwowego.

Diagnostyka


Bardzo ważnym elementem dobrego programu treningowego jest wstępna ocena, a później kontrola ustawienia i prawidłowej pracy ciała jako całości, a także jego poszczególnych elementów i o tym właśnie jest ten dział.

 Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w pracy z osobami niepełnosprawnymi, rozbudowaliśmy ten dział o elementy diagnostyki u osób niepełnosprawnych.

 

Pierwsza Pomoc


Dział ten obejmuje szkolenie o tym jaki powinien być zespół czynności podejmowanych w celu ratowania osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

 Będziesz w stanie podjąć działania związane z pierwszą pomocą również u osób niepełnosprawnych.

 

 

 

 

 

 

 

Wszystko o Przysiadzie


Cały dział poświęcony został najlepszemu ćwiczeniu jeśli chodzi o ilość i jakość zaangażowania mięśni. Jak go wykonać poprawnie?  Jakich błędów unikać?

 W tym dziale nauczymy Cię jak prawidłowo i efektywnie wykonywać przysiad – “Króla ćwiczeń”

 

 

 

 

 

Planowanie Treningu


Podstawą świadomego treningu sportowego jest właściwe jego zaplanowanie. W tym dziale zawarliśmy informacje które pozwolą osiągnąć maksimum korzyści z dobrze zaplanowanego treningu:

 osiągnięcie najlepszej formy w pożądanym czasie

 osiągnięcie większej wydajności niż w przypadku przypadkowych treningów,

 lepsze efekty przy mniejszym nakładzie czasu i sił,

 mniejsze ryzyko kontuzji.

Atlas Ćwiczeń


Ten dział umożliwi nam w łatwy sposób zapoznanie się z wieloma możliwymi ćwiczeniami, na różne partie ciała. W prosty sposób ćwiczenie jest zobrazowane, do większości z nich są specjalnie przygotowane filmiki, dzięki temu każdy początkujący ma ułatwione zadanie już na starcie. Warto poznać nazwy mięśni, jakie mamy, ale także, jakie ćwiczenia wykonywać na daną partię, aby dać nowy bodziec do rozwoju a, najważniejsze w jaki sposób wykonywać je poprawnie!

 

Atlas Ćwiczeń Profilaktycznych


Często nasz tryb życia i złe nawyki, powodują, że przeciążamy ciało i odczuwamy ból. Dlatego musisz pamiętać o tym, aby o nie odpowiednio zadbać stosując właściwe ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające, które pozwolą nam je utrzymać w formie. Ten dział, umożliwi nam w łatwy sposób, zapoznanie się z wieloma możliwymi ćwiczeniami, na różne partie ciała. Ćwiczenie jest w prosty sposób zobrazowane, do większości z nich są specjalnie przygotowane filmiki, dzięki temu każdy początkujący, ma ułatwione zadanie, już na starcie.

Podstawy Dietetyki


Dział ten, to potężna dawka wiedzy, pozwalająca wejść w świat żywienia sportowców i zoptymalizować żywienie swoje i swoich podopiecznych, pod kątem wyników sportowych, efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej, budowania masy mięśniowej a także zachowania szeroko pojętego zdrowia.

Rozciąganie


Dział obejmujący ćwiczenia rozciągające mięśnie, który są bardzo istotnym elementem treningu. Rozciąganie dynamiczne powinno być częścią prawidłowej rozgrzewki, a rozciąganie klasyczne, również sposobem na wyciszenia organizmu po treningu.

 

 

 

STP Therapy Training – Trening Medyczny


Dział ten zajmuje się planowaniem i właściwą realizacją treningu którego zadaniem jest zniwelowanie złych nawyków które powodują, że przeciążamy nasze ciało, a co za tym idzie, odczuwamy dyskomfort i ból. Dział ten zawiera również osobne kursy:

 Zdrowy Kręgosłup

 Zdrowe Biodra

Trening Kettlebell


Jeszcze nie tak dawno mało kto o nich nie pamiętał. Dziś przeżywają swoją drugą młodość. Kettle pomimo swej prostoty oferuje ogromny zakres rozwoju dla ciała. Dzięki parze kettlebells jesteśmy wstanie wykonać trening na całe ciało!  Kettlebells to prawdziwa gratka. Dział poświęcony treningowi z kettlebell obejmuje podstawowe ruchy wykorzystywane w treningu z odważnikami. Dzięki nim nabierzesz siły, szybkości i poprawisz gibkość.

Trening Biegowy

Wydawać by się mogło, że jest to jedna z najprostszych czynności… ale czy na pewno?!

 W tym dziale dowiesz się, od czego zacząć przygodę z bieganiem oraz jak prawidłowo biegać by nie szkodzić.

 

 

Trening Siłowy


Jedna z najpopularniejszych ostatnio form aktywność, nie znaczy to jednak, że wiedza o nim jest równie popularna. W tym dziale zapoznasz się z  zasadami którymi rządzi się ten trening, oraz poznasz prawidłową technikę, wykonywania ćwiczeń.

 

Trening Siły Eksplozywnej


W tym dziale dowiesz się jak wykonywać treningu siły eksplozywnej, który rozwija takie elementy jak szybkość, dynamika, siła, a ostatecznie moc.Istotny element w większości dyscyplin sportowych. Powoduje on, że jesteśmy bardziej wszechstronni, ma również spore przełożenie na trening siłowy. Bardzo popularny w sportach walki oraz w BOX’ach Crossfit.

Trening Metaboliczno – Redukcyjny


Dział poświęcony temu jaki trening wybrać, aby przyspieszyć metabolizm i zredukować zbędną tkankę tłuszczową. Co to jest Cardio i jak nim skutecznie operować w pracy trenera? Czym jest HIIT (High Intensity Interval Training) jak i kiedy z niego korzystać? Jak zaplanować taki trening i jakie wersje treningów będą najlepsze dla Twojego klienta.

Trening Narciarski


Zima oznacza wyjazdy na narty lub snowbord. W tym dziale, pokażemy Ci jako Trenerowi Personalnemu jak  w pełni przygotować klienta na zimowy wypoczynek. Musisz przygotować jego organizm, do codziennych, wielogodzinnych jazd, po pięknych, zaśnieżonych stokach. Aby organizm nie odmówił mu posłuszeństwa, aby nie złapał nieprzyjemnych kontuzji, nauczymy Cię, jak przygotowywać treningi w których, uwzględnisz ćwiczenia na nogi, plecy i ramiona. Trening, będzie też miał za zadanie wzmocnienie mięśni, uelastycznienie stawów, wzmocnienie kręgosłupa, oraz przygotowanie organizmu do wysiłku

Trening w Terenie


W tym dziale, zawarliśmy ogromną dawkę informacji jak połączyć biegi terenowe z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi na świeżym powietrzu, które tworzą kompleksowy zestaw ćwiczeń usprawniających całe ciało. Dajemy też gotowe rozwiązania, które wzmocnią całe ciało, podnosząc wytrzymałość, zwinność, koordynację i wydolność organizmu Twojego Klienta, a wykorzystywane na treningu, naturalne przeszkody terenowe w znacznym stopniu podnoszą atrakcyjność zajęć.

Trening Grupowy


Dział w którym, nauczymy jak postępować w przypadku, gdy trafisz na klientów którym trudno zmobilizować się do treningu. Jeśli wiedzą, że ktoś na nas czeka i liczy, łatwiej ruszyć się z kanapy i wyjść z domu.Wiele osób, nie lubi ćwiczyć samotnie, bo woli sporty grupowe. Trening w grupie, jest dla nich rozwiązaniem. Najważniejszą cechą wspólnych treningów, jest mobilizacja do intensywniejszego wysiłku i do działania. Nauczymy Cię wypracowywać wspólny kompromis, co do intensywności treningu i objętości.

Odnowa Biologiczna


Dział w którym dowiesz się jak świadomie działać na ustrój przy pomocy różnych metod wykorzystywanych w odnowie biologicznej i jakie z nich zalecić swojemu klientowi aby przyspieszyć i wspomóc fizjologiczne procesy wypoczynkowe, oraz poprawić zdrowie i wydolność klienta.

 

System Oceny FMS


W tym dziale nauczymy Cię jak wykonywać z Klientami Test, umożliwiający sprawdzenie ich formy.  Kontuzje są zmorą wszystkich osób uprawiających sport. Zarówno amatorzy, jak i wyczynowcy starają się jak mogą, by uniknąć urazów, które mogą wykluczyć ich z treningów swojej ukochanej dyscypliny. Narzędzie jakim jest Functional Movement Screen (FMS) umożliwia kompleksową analizę jakości podstawowych wzorców ruchowych, ocenę ryzyka kontuzji oraz stwierdzenie istnienia ograniczeń i asymetrii.

 

Marketing Trenera


W Tym dziale dowiesz się jak istotny jest marketing i  wizerunek trenera. Większość klientów, słysząc nazwisko trenera, którego ktoś poleca, wpisze je w  wyszukiwarkę lub będzie szukać na Facebooku. Jeśli trener nie istnieje w sieci, to tak jakby nie istniał w ogóle. Dowiesz się jak kreować swój wizerunek, jak reklamować swoje usługi, jak pozyskać nowych klientów i co najważniejsze jak ich utrzymać, aby dawali Ci stały dochód.

 

Praca z Osobami Niepełnosprawnymi


Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Rozbudowaliśmy Kurs Trenera Personalnego o elementy diagnostyki u osób niepełnosprawnych. Będziesz też w stanie podjąć działania związane z:

 Pierwszą pomocą u osób niepełnosprawnych.  

 Rozgrzewka u osób niepełnosprawnych, służy zwiększeniu temperatury mięśni i uelastycznieniu stawów przed treningiem. Przygotowuje do intensywnej pracy układ sercowo-naczyniowy oraz układ nerwowy.  Jak ją przeprowadzić z osobą niepełnosprawną to też jest ujęte w naszym Kursie.

 Trening terapeutyczny osób niepełnosprawnych. Nauczymy Cię jak planować i właściwie realizować treningu z osobami niepełnosprawnymi, którego zadaniem jest zniwelowanie lub ograniczenie złych nawyków, które powodują, że przeciążają one swoje ciało, a co za tym idzie, odczuwają dyskomfort i ból.

 Trening osób niepełnosprawnych, planowanie i prowadzenie treningu uwzględniając schorzenia.

TOP 6 ATUTÓW

Dostęp o każdej porze – 24h/dobę

Możliwość edukacji na urządzeniach mobilnych

 

Możliwość powtórzenia materiału i przypomnienia

Dostęp do nowo dodanych materiałów

 

Kurs przygotowany przez profesjonalną kadrę

 

Brak podróżowania na wykłady

Kurs  trenera personalnego […] szeroko otwiera oczy na wiele aspektów, porządkuje wiedzę i kieruje ją na właściwe tory . Zdobyłem na nim ogromną wiedzę , która jest wspaniałym startem w dalsze samokształcenie.

Mariusz Rufkiewicz

Zawodnik Wyciskanie Leżąc,

Trójbój Siłowy,

Rekordzista Polski w Wyciskaniu Leżąc w sprzęcie specjalistycznym.

 

 

 

 

Świetna ekipa, rewelacyjne podejście do kursanta.

Marcin Racinowski
Zawodnik Para-Powerlifting
Organizator turniejów koszykówki na wózkach
Założyciel Fundacji Sportu Osób Niepełnosprawnych
Pracownik Działu Marketingu Havet Hotel

 

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza zarówno praktyczna jak i teoretyczna. Rozwiązanie video learning to strzał w dziesiątkę!

Łukasz Czajkowski
Zawodnik Wyciskania Leżąc federacji IPF Rekordzista Polski Juniorów w Wyciskaniu Leżąc

 

 

Najlepsi!  Jako jedyni, mi znani, uczą jak trenować osoby niepełnosprawne.

Małgorzata Hałas – Koralewska
Polska sztangistka
Uczestniczka Paraolimpiady w Rio 2016
Rekordzistka Polski w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych
Rekordzistka Polski w Wyciskaniu Leżąc

No to teraz nie masz już żadnych wymówek, by stać się prawdziwym trenerem!

 

Plan działania jest bardzo prosty – zapoznaj się z przełomową formą nauki… i działaj!

W celu uzyskania Demo Kursu napisz na:

  biuro@ect.edu.pl

 

 

 

 

Podsumujmy jeszcze raz, czego zatem możesz się spodziewać!

Video e-learning

Szkolenie w systemie video e-learning.

 

 

Otrzymasz:

 

 Dostęp do kursu przez 365 dni na innowacyjnej platformie STP w formie video e-learningu,


 STP: 50 działów, 500 filmów, wiele godzin szkolenia,


 Konsultację on-line,


 Pakiet startowy kursanta,


Materiały dydaktyczne E-booki


 Dostęp do szkolenia otrzymasz w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności i rejestracji na naszej platformie szkoleniowej.


Wszystkie dokumenty są zgodne z Europejską Ramą Kwalifikacji co gwarantuje uznanie kwalifikacji w 28 krajach europejskich,


 Szybkie dokumenty – po zdanym egzaminie do 7 dni otrzymasz:
– Skórzaną legitymację,
– Legitymację plastikową,
– Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej,
– Certyfikat w języku angielskim,
– Wzory dokumentów: Kliknij tutaj


Bonusy:

 

 Filmy Instruktażowe – Kinesjology taping STP w Sporcie,


 Kartę VIP Membership Card uprawniającą do zniżek na szkolenia i produkty STP,


 Możliwość współpracy w sprzedaży produktów suplementacyjnych,


 Pomoc marketingową w zaistnieniu na rynku


 

 

Pakiet startowy kursanta

 

„No dobra, powiedz, ile to kosztuje”

Szczerze…  to było najcięższe zadanie, długo rozmyślaliśmy, by cena była odpowiednia.  Jak przy każdym kursie, pytaliśmy o to naszych Klientów i Pacjentów. Wskazania były, że uczciwą i atrakcyjną ceną za udział w tym kursie, byłaby kwota na poziomie co najmniej 1600 zł netto za video learning i 1900zł netto za kurs stacjonarny.
Pewnie mają rację. My mamy jednak za cel, promowanie najnowszych i łatwo dostępnych form nauki, za naprawdę najniższą cenę, za cenę, która będzie wynagrodzeniem dla całego zespołu, jak i nie będzie ona barierą dla kogokolwiek… Tak, by pasjonaci tego zawodu, tacy jak my, mieli dostępny kurs dający im ten zawód, na wyciągnięcie ręki. Stąd zdecydowaliśmy się na cenę…

 

 

 

 

 

 

 

                               

          1400zł          

 

Masz pytanie? 

telefon – 668 078 457                                                                                                            email – biuro@ect.edu.pl

 

 

Zwróć uwagę, iż w normalnych warunkach, za szkolenie musiałabyś zapłacić na rynku od ok. 1500 – 2000 zł.

Pamiętaj że: Sprzedając 14 treningów personalnych kurs zwraca się natychmiastowo!

14 treningów personalnych x 100zł za trening = 1400zł zwrot inwestycji!

 

 

 

 

 

O autorach kursu

MAREK PURCZYŃSKI

Fizjoterapeuta polskiej Misji Medycznej – Londyn 2012.
Terapeuta kadry narodowej Podnoszenia ciężarów, nagrodzony przez Ministra Sportu, trener personalny, terapeuta manualny, szkoleniowiec trenerów personalnych, certyfikowany trener personalny REPS.
Trener przygotowania motorycznego, sędzia i klasyfikator międzynarodowy Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego, prowadzi własny gabinet fizjoterapii dzięki czemu zna potrzeby i problemy ludzi aktywnych.

Więcej o Marku na jego videoblogu na:
www.purczynski.pl
oraz jego popularnym kanale youtube z ponad 3 mln wyświetleń.

MARIUSZ OLIWA

Trener szkolenia paralimpijskiego, Pekin 2008, Londyn 2012, Rio De Janeiro 2016. Otrzymał nagrody I i II stopnia Ministra Sportu i Turystyki. Od 12 lat szkoleniowiec kadry, w dorobku medale Igrzysk Paralimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy. Członek zarządu Polskiego Komitetu Paralimpijskiego.
Posiada publikacje naukowe, współpracuje z instytucjami naukowymi. Uczestniczy w Akademii Trenerskiej, ukierunkowanej na szkolenia dla trenerów kadr narodowych działającej przy Instytucie Sportu w Warszawie.

MARZENA PAŁASZ

Dyplomowany dietetyk i członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Wykładowca, szkoleniowiec i edukator.

Ekspert radiowy i telewizyjny. Własną praktykę prowadzi od 2008 roku. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, ponieważ, jak mówi, nie ma standardów, które można odnieść do każdego problemu.

Na co dzień zajmuje się dietetyką kliniczną, pediatryczną oraz sportową. Prowadzi dietoterapie w poradni chorób metabolicznych i poradni diabetologicznej. Współpracuje ze sportowcami w Polsce, m.in. z piłkarkami nożnymi KKPK Medyk Konin, drużyną występującą w Ekstralidze kobiet, wielokrotnymi mistrzyniami kraju i zdobywczyniami Pucharu Polski. Ma pod opieką olimpijczyków, wśród nich medalista z Rio (Marcin Skrzynecki). Współpracuje z wieloma sportowcami zawodowymi i amatorami. Edukuje trenerów piłki nożnej na kursach UEFA A i UEFA B.

ADRIAN MEHRSTEIN

Instruktor Krav Maga, twórca własnego systemu pod nazwą Street Krav Maga Mehrstein. Aktualnie szkoli tych o których pisać nie możemy.
Od dziecka związany ze sportami walki zaczynając od boksu w KS Gwardia Wrocław. Następnie zajął się Karate – Do Goju-Ryu – uzyskał stopień 1 Dan. Były żołnierz sił Powietrzno-Desantowych. Podczas służby zdobywał doświadczenie w warunkach bojowych. Zajmował się ochroną VIP-ów rozwijając się w systemie Krav maga m.inn w Izrealu.

 

SŁAWOMIR SIDOROWICZ

Czynny zawodnik trójboju siłowego, członek kadry narodowej juniorów, uczestnik Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata, złoty medalista Mistrzostw Polski 2015.Rozwija swoją wiedzę w kierunku wsparcia treningu skuteczną suplementacją. Członek zarządu klubu z wieloletnią tradycją w sportach siłowych LZS KS Olszanka Pogorzela – www.lzspogorzela.pl.

 

 

BARTŁOMIEJ PILCH

Trener narciarstwa zjazdowego KS Czantoria, zawodnik narciarstwa zjazdowego drużynowe akademickie Mistrzostwo Polski.  Swoją pasję rozwija prowadząc szkolenie narciarskie i przygotowując zawodników do zawodów międzynarodowych. Wielokrotnie brał udział w wielu Pucharach zdobywając czołowe lokaty, gdzie nabył bogate doświadczenie.