WIEDZA I PRAKTYKA W JEDNYM MIEJSCU!!!
DZIELIMY SIĘ WIELOLETNIMI WNIOSKAMI W PRACY ZE SPORTOWCAMI WYSOKIEGO WYCZYNU

Zdobądź zawód przyszłości
Osiągnij niezależność finansową!
Ucz się od najlepszych!

Stworzyliśmy własne unikatowe rozwiązania!
SPRAWDŹ VIDEO!

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE SZKOLENIA

Szkolenie prowadzone jest w dwóch formach:

Video e-learning

Szkolenie video online

Składa się ono z materiałów video, e-booków oraz materiałów tekstowych. Poszczególne moduły można przerobić w najdogodniejszym dla siebie czasie i miejscu.

Blended e-learning
Szkolenie video online oraz szkolenie stacjonarne

Składa się ono z materiałów video, szkolenia stacjonarnego, e-booków oraz materiałów tekstowych. Poszczególne moduły szkolenia video można przerobić w najdogodniejszym dla siebie czasie i miejscu.

ZAWARTOŚĆ SZKOLENIA:

• nagrania video z poszczególnych działów,
• dodatkowe nagrania video wychodzące poza zakres szkoleń stacjonarnych,
• prezentacje multimedialne
• wywiady z zawodnikami, videorelacje z zawodów
Wszystkie materiały szkoleniowe udostępniane są na specjalnej, platformie szkoleniowej w formie video e-learningu – http://stp.ect.edu.pl/

Co uzyskasz dokonując zakupu?

• Zdobędziesz nowe kwalifikacje zawodowe pozwalające osiągnąć niezależność finansową
• Dowiesz się o wielu innowacyjnych rozwiązaniach treningowych

Uczestnicząc w kursie:

• Zmotywujesz się do większej pracy nad sobą,
• Poznasz techniki motywacyjne klienta I wyznaczania celów,
• Zdobędziesz wiedzę w zakresie metod treningowych,
• Osiągniesz wysoki poziom wiedzy w zakresie ćwiczeń profilaktyczno-terapeutycznych,
• Będziesz wiedział jak diagnozować uczestnika swoich zajęć,
• Nauczysz się planować trening klienta,
• Poznasz ćwiczenia niezbędne w treningu personalnym

 

Ponadto:

• Dowiesz się jak budować wizerunek eksperta na rynku,
• Poznasz psychologiczne wyzwalacze sprzedaży,
• Będziesz wiedział co robić by klient do ciebie wracał,
• Dowiesz się jak stworzyć solidną markę trenera na rynku

oraz:

• Rozwiniesz swoją wiedzę w zakresie cross treningu,
• Nauczysz się ćwiczeń z użyciem nowych trenażerów,
• Dowiesz się o nowych trendach panująch na rynku fitness,
• Zdobędziesz wiadomośći niezbędne do pracy z klientem posiadającym jednostki chorobowe (cukrzyca, nadwaga, otyłość),
• Rozwiniesz wiedzę w kierunku anatomii funkcjonalnej i fizjologii wysiłku,
• Dowiesz się jak prowadzić właściwy plan żywieniowy,
• Poznasz najnowsze trendy w zakresie skutecznej suplementacji

Dlaczego z nami?

• Od 12 lat pracujemy z zawodnikami wysokiego wyczynu, przez co posiadamy bogate doświadczenie,
• Posiadamy bogatą praktykę w leczeniu urazów u zawodników z poważnymi urazami,
• Zostaliśmy nagrodzeni wielokrotnie przez Ministra Sportu,
• Kadra prowadząca szkolenie prowadzi prywatną praktykę fizjoterapeutyczną z sukcesami

 

Działalność naukowa

Co cię czeka?

Prawidłowe Podejście

Nauczysz się prawidłowego podejścia do klienta, coś o czym większość trenerów zapomina – każdy jest inny!

 

 

 

 

 

Fizjologia

Dział ten obejmuje podstawową wiedzę o procesach życiowych organizmu ludzkiego (czynnościach i funkcjach jego komórek, tkanek i narządów oraz prawach, które tymi funkcjami rządzą) w szczególności związanych z wysiłkiem fizycznym i treningiem sportowym.

 

 

 

 

 

Anatomia

Dział który, pokazuje jak funkcjonuje ciało człowieka podczas treningu sportowego, objaśnia jak efektywnie pracować nad swoim ciałem. Aby to optymalnie realizować, należy wiedzieć, jakie mięśnie biorą udział podczas sesji treningowych, oraz jak efektywnie sterować mięśniami za pomoc układu nerwowego.

 

 

 

Diagnostyka

Bardzo ważnym elementem dobrego programu treningowego jest najpierw ocena, a później kontrola ustawienia i prawidłowej pracy ciała jako całości a także jego poszczególnych elementów i o tym właśnie jest ten dział.

Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w pracy z osobami niepełnosprawnymi, rozbudowaliśmy ten dział o elementy diagnostyki u osób niepełnosprawnych.

 

 

 

 

Pierwsza Pomoc

Dział ten obejmuje szkolenie o tym jaki powinien być zespół czynności podejmowanych w celu ratowania osoby w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Będziesz w stanie podjąć działania związane z pierwszą pomocą również u osób niepełnosprawnych.

 

 

 

 

 

Wszystko o Przysiadzie

Cały dział poświęcony został najlepszemu ćwiczeniu jeśli chodzi o ilość i jakość zaangażowania mięśni, jak go wykonać poprawnie, jakich błędów unikać.

 

 

 

Planowanie Treningu

Podstawą świadomego treningu sportowego jest właściwe jego zaplanowanie. W tym dziale zawarliśmy informacje które pozwolą osiągnąć maksimum korzyści z dobrze zaplanowanego treningu:

– osiągnięcie najlepszej formy w pożądanym czasie,
– osiągnięcie większej wydajności niż w przypadku przypadkowych treningów,
– lepsze efekty przy mniejszym nakładzie czasu i sił,
– mniejsze ryzyko kontuzji.

 

 

 

Atlas Ćwiczeń

Ten dział umożliwi nam w łatwy sposób zapoznanie się z wieloma możliwymi ćwiczeniami, na różne partie ciała. W prosty sposób ćwiczenie jest zobrazowane, do większości z nich są specjalnie przygotowane filmiki, dzięki temu każdy początkujący ma ułatwione zadanie już na starcie. Warto poznać nazwy mięśni, jakie mamy, ale także, jakie ćwiczenia wykonywać na daną partię, aby dać nowy bodziec do rozwoju a ,najważniejsze w jaki sposób wykonywać je poprawnie!

 

 

 

 

Atlas Ćwiczeń Profilaktycznych

Często nasz tryb życia i złe nawyki, powodują, że przeciążamy ciało i odczuwamy ból. Dlatego musisz pamiętać o tym, aby o niego odpowiednio zadbać stosując właściwe ćwiczenia rozluźniające i wzmacniające, które pozwolą nam go utrzymać w formie. Ten dział umożliwi nam w łatwy sposób zapoznanie się z wieloma możliwymi ćwiczeniami, na różne partie ciała. W prosty sposób ćwiczenie jest zobrazowane, do większości z nich są specjalnie przygotowane filmiki, dzięki temu każdy początkujący ma ułatwione zadanie już na starcie.

 

 

 

Podstawy Dietetyki

Dział ten to to potężna dawka wiedzy pozwalająca wejść w świat żywienia sportowców i zoptymalizować żywienie swoje i swoich podopiecznych pod kątem wyników sportowych a także efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej i budowania masy mięśniowej.

 

 

Rozciąganie

Dział obejmujący ćwiczenia rozciągające mięśnie który są bardzo istotnym elementem treningu. Rozciąganie powinno być częścią prawidłowej rozgrzewki, jak również sposobem wyciszenia organizmu po treningu.

 

STP Therapy Training – Trening Medyczny

Dział ten zajmuje się planowaniem i właściwą realizacją treningu którego zadaniem jest zniwelowanie złych nawyków które powodują, że przeciążamy nasze ciało a co za tym idzie odczuwamy dyskomfort i ból. Dział ten zawiera również osobne kursy: Zdrowy Kręgosłup oraz Zdrowe Biodra

 

 

 

 

 

Trening Kettlebell

Jeszcze nie tak dawno mało kto o nich nie pamiętał. Dziś przeżywają swoją drugą młodość. Kettle pomimo swej prostoty oferuje ogromny zakres rozwoju dla ciała. Dzięki parze kettlebells jesteśmy wstanie wykonać trening na całe ciało!  Kettlebells to prawdziwa gratka. Dział poświęcony treningowi z kettlebell obejmuje podstawowe ruchy wykorzystywane w treningu z odważnikami. Dzięki nim nabierzesz siły, szybkości i poprawisz gibkość.

 

 

 

 

 

 

Trening Biegowy

Wydawać by się mogło, że jest to jedna z najprostszych czynności… ale czy na pewno?! W tym dziale dowiesz się, od czego zacząć przygodę z bieganiem oraz jak prawidłowo biegać by nie szkodzić.

 

 

 

 

 

 

 

Trening Siłowy

Jedna z najpopularniejszych ostatnio form aktywność, nie znaczy to że wiedza o nim jest równie popularna. W tym dziale zapoznasz się z  zasadami którymi rządzi się ten trening, oraz poznasz prawidłową technikę, wykonywania ćwiczeń.

 

 

 

 

 

Trening Siły Eksplozywnej

W tym dziale dowiesz się jak wykonywać treningu siły eksplozywnej, który rozwija takie elementy jak szybkość, dynamika, siła, a ostatecznie moc.Istotny element w większości dyscyplin sportowych. Powoduje on, że jesteśmy bardziej wszechstronni, ma również spore przełożenie na trening siłowy. Bardzo popularny w sportach walki oraz w BOX’ach Crossfit.

 

 

 

Trening Metaboliczno – Redukcyjny

Dział poświęcony temu jaki trening wybrać aby przyspieszyć metabolizm i zredukować zbędną tkankę tłuszczową. Co to jest Cardio i jak nim skutecznie operować w pracy trenera. Czym jest HIIT (High Intensity Interval Training) i jak i kiedy z niego korzystać. Jak zaplanować taki trening i jakie wersje treningów będą najlepsze dla Twojego klienta.

 

 

 

 

Trening Narciarski

Zima oznacza wyjazdy na narty lub snowbord. W tym dziale pokażemy Ci jako Trenerowi Personalnemu jak  w pełni przygotować klienta na zimowy wypoczynek. Musisz przygotować jego organizm do codziennych wielogodzinnych jazd po pięknych, zaśnieżonych stokach. Aby organizm nie odmówił mu posłuszeństwa, aby nie złapał nieprzyjemnych kontuzji, nauczymy Cię jak przygotowywać treningi w których, uwzględnisz ćwiczenia na nogi, plecy i ramiona. Trening też będzie miał za zadanie wzmocnienie mięśni, uelastycznienie stawów, wzmocnienie kręgosłupa oraz przygotowanie organizmu do wysiłku

 

 

 

 

Trening w Terenie

W tym dziale zawarliśmy ogromną dawkę informacji jak połączyć biegi terenowe z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi na świeżym powietrzu, które tworzą kompleksowy zestaw ćwiczeń usprawniających całe ciało. Dajemy też gotowe rozwiązania które wzmocnią całe ciało podnosząc wytrzymałość, zwinność, koordynację i wydolność organizmu Twojego Klienta, a wykorzystywane na treningu naturalne przeszkody terenowe w znacznym stopniu podnoszą atrakcyjność zajęć.

 

 

 

 

 

 

Trening Grupowy

Dział w którym nauczymy jak postępować w przypadku gdy trafisz na klientów którym trudno zmobilizować się do treningu. Jeśli wiedzą, że ktoś na nas czeka i liczy, łatwiej ruszyć się z kanapy i wyjść z domu.Wiele osób nie lubi ćwiczyć samotnie, bo woli sporty grupowe. Trening w grupie jest dla nich rozwiązaniem. Najważniejszą cechą wspólnych treningów jest mobilizacja do intensywniejszego wysiłku i do działania. Nauczymy Cię wypracowywać wspólny kompromis co do intensywności treningu i objętości.

Odnowa Biologiczna

Dział w którym dowiesz się jak świadomie działać na ustrój przy pomocy różnych metod wykorzystywanych w odnowie biologicznej i jakie z nich zalecić swojemu klientowi aby przyspieszyć i wspomóc fizjologiczne procesy wypoczynkowe, oraz poprawić zdrowie i wydolność klienta.

 

 

 

 

 

 

 

System Oceny FMS

W tym dziale nauczymy Cię jak wykonywać Klientom test umożliwiający sprawdzenie ich formy.  Kontuzje są zmorą wszystkich osób uprawiających sport. Zarówno amatorzy, jak i wyczynowcy starają się jak mogą, by uniknąć urazów, które mogą wykluczyć ich z treningów swojej ukochanej dyscypliny. Narzędzie jakim jest Functional Movement Screen (FMS) umożliwia kompleksową analizę jakości podstawowych wzorców ruchowych, ocenę ryzyka kontuzji oraz stwierdzenie istnienia ograniczeń i asymetrii.

 

 

 

 

 

 

 

Marketing Trenera

W Tym dziale dowiesz się jak istotny jest marketing i  wizerunek trenera. Większość klientów, słysząc nazwisko trenera, którego ktoś poleca, wpisze je w  wyszukiwarkę lub będzie szukać na Facebooku. Jeśli trener nie istnieje w sieci, to tak jakby nie istniał w ogóle. Dowiesz się jak kreować swój wizerunek, jak reklamować swoje usługi, jak pozyskać nowych klientów i co najważniejsze jak ich utrzymać, aby dawali Ci stały dochód.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praca z Osobami Niepełnosprawnymi

Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Rozbudowaliśmy Kurs Trenera Personalnego o elementy diagnostyki u osób niepełnosprawnych. Będziesz też w stanie podjąć działania związane z pierwszą pomocą u osób niepełnosprawnych.  Rozgrzewka służy zwiększeniu temperatury mięśni i uelastycznieniu stawów przed treningiem. Przygotowuje do intensywnej pracy układ sercowo-naczyniowy oraz układ nerwowy.  Jak ją przeprowadzić z osobą niepełnosprawną to też jest ujęte w naszym Kursie.Trening terapeutyczny osób niepełnosprawnych. Nauczymy Cię jak planować i właściwie realizować treningu z osobami niepełnosprawnymi, którego zadaniem jest zniwelowanie lub ograniczenie złych nawyków które powodują, że przeciążają one swoje ciało a co za tym idzie odczuwają dyskomfort i ból.

 

 

TOP 6 ATUTÓW

Dostęp o każdej porze – 24h/dobę

Możliwość edukacji na urządzeniach mobilnych

 

Możliwość powtórzenia materiału i przypomnienia

Dostęp do nowo dodanych materiałów

 

Kurs przygotowany przez profesjonalną kadrę

 

Brak podróżowania na wykłady

Ponadto:

• CENA: Każdy ma możliowość wyboru najdogodniejszej dla siebie formy edukacji i ceny,
• Wyznaczamy Światowe Standardy – programy naszych kursów oparte są o najnowsze trendy Federacji Sportowych,
• PRAKTYKA Ponad TEORIĄ – Dostępne informacje oparte są o doświadczenia trenerów osiągających wysokie sukcesy,
• Wszystko w jednym miejscu – dostępna platforma jest wzbogacana nieustannie w nowe treści video, e-booki i innowacje treningowe. Masz możliwość dostępu do nowych materiałów. Stawiamy na praktyczne informacje, metody które się sprawdziły, nie prowadzimy czystej teorii która nie zawsze się sprawdza jak inne instytucje szkoleniowe,
• Praktyka najważniejsza – aby być dobrym instruktorem, trenerem należy się nieustannie rozwijać I nabytą wiedzę wprowadzać w życie. Stąd dajemy możliwość odbycia praktyk w najlepszych klubach fitness, klubach sportowych w zależności od miejsca zamieszkania,
• KONKRETNI EKSPERCI – DREAM TEAM to zespół pasjonatów którzy od dziecka rozwijają się w kierunku sportowym. Są to byli zawodnicy, fizjoterapeuci pracujący z wybitnymi sportowcami, trenerzy posiadający sukcesy na arenie międzynarodowej, marketingowcy którzy wiedzą jak zaistnieć efektywnie na rynku i osiągnąć sukces sprzedażowy,
• Szybkie dokumenty – do 7 dni otrzymasz:
– Skórzaną legitymację,
– Legitymację plastikową,
– Zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej,
– Certyfikat w języku angielskim,
– Wzory dokumentów: Kliknij tutaj
• Wszystkie dokumenty są zgodne z Europejską Ramą Kwalifikacji co gwarantuje uznanie kwalifikacji w 28 krajach europejskich,
• Możliwość polecania i rekomendowania przez placówkę dla fitness klubów,
• Opcję reklamy swej działalności na naszych portalach o tematyce sportowej,
• Pomoc w pracy na rynku biznesowym

 

Zobacz film i sprawdź naukę w formie e-learningu.

Zerknij na Demo Kursu poniżej.

Wybierz Odpowiednią Opcję Dla Siebie

Otrzymujesz od nas

– Zaświadczenie o kursie w systemie oświaty,
– Certyfikat w języku angielskim,
– Legitymacja,
– Możliwość polecania i rekomendowania przez placówkę dla fitness klubów,
– Opcję reklamy swej działalności na naszych portalach o tematyce sportowej

KURS TRENERA PERSONALNEGO

Video e-learning

Bonus – kinesiotaping w sporcie

Szkolenie w systemie video e-learning.
.

Otrzymasz:

– Dostęp do kursu przez 365 dni na innowacyjnej platformie STP w formie video e-learningu,
– STP: 50 działów, 500 filmów, wiele godzin szkolenia,
– Konsultację on-line na żywo w formie webinaru,
– Pakiet startowy kursanta,
– E-booki

Bonusy:

– Filmy Instruktażowe – Kinesjology taping STP w Sporcie,
– Kartę VIP Membership Card uprawniającą do zniżek na szkolenia i produkty STP,
– Możliwość współpracy w sprzedaży produktów suplementacyjnych,
– Pomoc marketingową w zaistnieniu na rynku

KURS TRENERA PERSONALNEGO

Blended e-learning

Bonus – kinesiotaping w sporcie

Szkolenie video e-learning oraz weekendowy warsztat z Dream Teamem Ekspertów.

Otrzymasz:

– Weekendowy warsztat praktyczny z ekspertami w zakresie: treningu – suplementacji – żywienia – terapii,
– Dostęp do kursu przez 365 dni na innowacyjnej platformie STP w formie video e-learningu,
– STP: 50 działów, 500 filmów, wiele godzin szkolenia,
– Konsultację on-line na żywo w formie webinaru,
– Pakiet startowy kursanta,
– E-booki

Bonusy:

– Filmy Instruktażowe – Kinesjology taping STP w Sporcie,
– Kartę VIP Membership Card uprawniającą do zniżek na produkty ECT,
– Możliwość współpracy w sprzedaży produktów suplementacyjnych,
– Pomoc marketingową w zaistnieniu na rynku

Masz pytanie? 

telefon – 668 078 457                                                                                                            email – biuro@ect.edu.pl

SZYBKI ZWROT INWESTYCJI

Zwróć uwagę, iż w normalnych warunkach, za szkolenie musiałabyś zapłacić na rynku od ok. 1000 – 1500 zł.
My dajemy ci wybór system nauki a tym samym ceny:
– Forma video e-learning – bez wychodzenia z domu: 750 zł brutto
– Forma video e-learning + weekendowy warsztat: 999 zł + vat
Pamiętaj że: Sprzedając 10 treningów personalnych kurs zwraca się natychmiastowo!

10 treningów personalnych x 100zł za trening = 1000zł zwrot inwestycji!

Dostęp do szkolenia otrzymasz w ciągu 48 godzin po dokonaniu płatności i rejestracji na naszej platformie szkoleniowej.

O autorach kursu

MAREK PURCZYŃSKI

Fizjoterapeuta polskiej Misji Medycznej – Londyn 2012.
Terapeuta kadry narodowej Podnoszenia ciężarów, nagrodzony przez Ministra Sportu, trener personalny, terapeuta manualny, szkoleniowiec trenerów personalnych, certyfikowany trener personalny REPS.
Trener przygotowania motorycznego, sędzia i klasyfikator międzynarodowy Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego, prowadzi własny gabinet fizjoterapii dzięki czemu zna potrzeby i problemy ludzi aktywnych.

Więcej o Marku na jego videoblogu na:
www.purczynski.pl
oraz jego popularnym kanale youtube z ponad 3 mln wyświetleń.

 

 

 

MARIUSZ OLIWA

Trener szkolenia paraolimpijskiego, Pekin 2008, Londyn 2012, Rio De Janeiro 2016. Otrzymał nagrody I i II stopnia Ministra Sportu i Turystyki. Od 12 lat szkoleniowiec kadry, w dorobku medale Igrzysk Paraolimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy. Członek zarządu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
Posiada publikacje naukowe, współpracuje z instytucjami naukowymi. Uczestniczy w Akademii Trenerskiej, ukierunkowanej na szkolenia dla trenerów kadr narodowych działającej przy Instytucie Sportu w Warszawie.